KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Affisch/tryck 14413102
nr 1441 3102
Affisch/tryck
Efter Auguste Rodin. Bladets mått: 50x40cm, yttermått inklusive ram: 81x61cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
450 kr
måndag 10 januari 2022
kl 19:38:55
7/1 12:30:28
400 kr
9/1 18:14:36